Autor Grzegorz Maj

Grzegorz Maj

Jestem Grzegorz, założyciel zwrotpodatkuonline.pl. Moja pasja do podatków przeplata się z misją ułatwiania zawiłego świata finansów każdemu. Na moim portalu znajdziesz nie tylko suchą teorię, lecz także praktyczne porady, które pomogą Ci zapanować nad swoimi finansami. Dzięki prostym wyjaśnieniom i aktualnym informacjom, uczynię podatki zrozumiałymi i osiągalnymi dla każdego. Zwrotpodatkuonline to nie tylko miejsce nauki, ale również droga do finansowego sukcesu. Dołącz do naszej społeczności i poczuj pewność w świecie podatków!

facebooktwitterlinkedin
Terminy zwrotów podatku w Polsce: Kiedy oczekiwać przelewu?
Finanse osobiste
Terminy zwrotów podatku w Polsce: Kiedy oczekiwać przelewu?
date-icon
26.02.2024

W zeznaniu rocznym PIT miałeś nadpłatę podatku. Z niecierpliwością czekasz na zwrot pieniędzy z urzędu skarbowego. Kiedy dokładnie możesz spodziewać się przelewu – w artykule wyjaśniamy terminy zwrotu podatku w Polsce i sposoby na przyśpieszenie wypłaty.

Urzędy skarbowe w Polsce: Kompletny przewodnik
Edukacja i porady
Urzędy skarbowe w Polsce: Kompletny przewodnik
date-icon
25.02.2024

Kompletny przewodnik po urzędach skarbowych w Polsce - zakres kompetencji, jak załatwić sprawy, rodzaje podatków, płatności, ulgi, prawa i obowiązki podatnika. Porady m.in. dla urzędów w Chełmie, Głogowie i Płocku.

1 / 15