Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym we Wrześni
Pola oznaczone * są wymagane

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Spora ilość osób z Polski pracuje w Trondheim bądź innych miastach oraz wsiach na terenie Norwegii. Jednakże Norwegia ma wady – między innymi podatki w Norwegii są piekielnie wysokie. To powoduje, że pensja nie jest tak wysoka jak być niejako powinna.
Oczywiście Norwegia to sprawiedliwy kraj, a więc można zaryzykować twierdzenie, iż i tak bardzo się opłaca płacić tam podatki, ale wiadomo jak to jest. Jeżeli zdarzy się okazja, to jasna sprawa, że chcielibyśmy płacić możliwie jak najmniej norweskiemu fiskusowi. A kiedy już zapłacimy, po prostu chcemy dostać jakiś zwrot… No właśnie – zwrot podatku z Norwegii to przecież temat, który wzbudza całkiem spore zainteresowanie.
Na nasze szczęście nie można powiedzieć, aby dostanie zwrotu podatku należało do trudnych. Generalnie wystarczy przygotować odpowiednie dokumenty, a później zgłosić się do którejś firmy, która w akurat naszym mieście trudni się tego typu usługami. Tego typu firmy świetnie się orientują co zrobić, aby wszystko było w należytym porządku. Nie wydaje się, aby zignorowanie ofert firm, które proponują zwrot podatku z Norwegii było sensowne.