Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Lublinie
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Odzyskanie podatków z Norwegii
Miałeś okazję pracować jakiś czas za granicą, naturalnie zgodnie z prawem, w jakim miejscu byłeś zobligowany do płacenia podatków? W takim razie możesz bez żadnych konsekwencji odebrać część tych kwot, ponieważ zgodnie z wytycznymi dominującymi w wielu krajach należy nam się zwrot podatku zza granicy. Podatki wolno odzyskać osobiście, wypełniając właściwe dokumenty i oddając je w ręce praktycznych firm, ale jest to bardzo kłopotliwa kwestia, w szczególności z uwagi na język, a jakikolwiek błąd może zaważyć na pozytywnej lub ewentualnie negatywnej decyzji w stosunku do naszego podania.
Jeżeli interesuje Państwa zwrot podatku z Norwegii, koniecznie musicie zapoznać się z najważniejszymi prawami dotyczącymi tego procederu.

•    o zwrot podatku ma prawo ubiegać się każdy, kto pracował w Norwegii zgodnie z prawem, w związku z czym dyrektor odprowadzał za niego zaliczki na podatek
•    rozliczenie z norweskim urzędem skarbowym nie należy do zobowiązań, jednakowoż jest doskonałe – w przeciwnym wypadku urząd ma okazję zrobić to osobiście, częstokroć naliczając dopłaty
•    rozliczanie się z norweskim urzędem skarbowym pozwala na korzystanie z wielu zniżek
•    deklaracja fiskalna powinna być składana regularnie, a korekty można wykonywać do roku do tyłu
•    termin składania poświadczeń upływa 30 kwietnia
•    decyzja wydawana jest od czerwca do października
•    dokument nieodzowny do rozliczenia to norweska karta podatkowa

W przypadku braku orientacji w tej dyscyplinie, niepewności lub ewentualnie po prostu chęci skorzystania z pomocy, warto udać się do profesjonalnej firmy zajmującej się zwrotem podatków.
Zarabiając w Polsce kwoty, które są rozliczone na PIT-37, a dodatkowo posiadałby wynagrodzenie z pracy w Niemczech czy Norwegii, wówczas zamiast standardowego PIT-37 musi do Urzędu Skarbowego złożyć PIT-37 i załącznik PIT/ZG. Wobec tego dochody, które uzyskane zostały w Niemczech należy przeliczyć po średnim kursie NBP z dnia, który poprzedza uzyskanie wynagrodzenie. Jeżeli wypłatę rezydent otrzymywał kilkukrotnie, musi niestety za każdym razem przeliczyć je na złotówki.