Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Dzierżoniowie
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Jakim sposobem odzyskać podatek za pracę za granicą?
Każdy pracujący za granicą był zobligowany by opłacać podatki, niemniej jednak ich odebranie nie jest dla zwykłego człowieka taką prostą sprawą, jak może się wydawać. W związku z tym znacznie poprawniej jest powierzyć to zadanie fachowcom, którzy absorbują się zwrotami podatków od nadzwyczaj wielu lat, specjalizując się w zwrotach z wielu państw. Zwrot podatku z Niemiec to zwykle de facto niemałe finanse – przeciętnie sięgają one nawet 2500 złotych, a w związku z tym jest to znaczący, pojedynczy zastrzyk gotówki, jaki szkoda byłoby zaprzepaścić. Wiele ludzi niestety traci możliwość odzyskania podatku, bo nie mają oni świadomości, iż przynależy się on nawet w przypadku podejmowania pracy na krótki czas. Należałoby wobec tego wgłębić się w ten temat trochę bardziej czy też zwrócić się po wsparcie do specjalistycznej jednostki gospodarczej.
Rozliczanie się z urzędami z zagranicy nie koliduje oraz nie sprawia żadnych kłopotów w aspekcie rozliczeń z polskimi urzędami. Wystarczy jedynie odnaleźć firmę, która oferuje tego typu usługi mając na uwadze tą z dużym doświadczeniem, jakiej zaufała już obszerna ilość osób. Takich korporacji oferujących w sieci swoje profesjonalne usługi jest dużo, dlatego niesłychanie łatwo wolno sprawdzić ich wiarygodność i krążące o nich opinie.