Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Sanoku
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Każdy kto jest zatrudniony, musi odprowadzać podatki. Jednak bywa iż sposób ich płacenia wynika z tego gdzie się pracuje. W dzisiejszych czasach znacznie więcej osób podejmuje pracę poza granicami Polski, co jest możliwe dzięki uczestnictwu Polski w Unii. W takiej sytuacji należy się rozliczyć z podatku w kraju.
Jednak w większości sytuacji osobie która się rozlicza przysługuje zwrot podatku z zagranicy. Jest to wynikiem różnych przepisów obowiązujących w różnych krajach. Jednak sporo osób nie wie, jak się do tego zabrać oraz jakie mają możliwości w tym zakresie. Przede wszystkim do tego, aby można było zwracać się o zwrócenie nadpłaconych składek, konieczne jest posiadanie dokumentów, potwierdzających pracę jak również fakt płacenia podatków. Otrzymanie tych dokumentów nie powinno być zbyt wielkim kłopotem, w większości ktoś, kto pracował poza granicami Polski powinien je posiadać.
Podobnie jak w naszym kraju, pracodawcy zobowiązani są do wystawiania każdego miesiąca dokumentów, na których przedstawione są kwoty zapłaconych składek jak również podatku. Lecz także w sytuacji jeśli ktoś nie posiada tego typu dokumentów, ich uzyskanie nie stanowi raczej zbyt dużego kłopotu. Wniosek o zwrócenie podatku można przedkładać także bez dokumentów, wtedy jednak trzeba podać jak najwięcej szczegółowych informacji, tyczących się okresu jak również miejsca zatrudnienia.
Zapraszamy do Sanoka