Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Otwocku
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Praca w Niemczech zachęca bardzo wielu Polaków – powodem są nie wyłącznie wyższe płace, ale także niewielka odległość od Polski, to właśnie dzięki czemu nie ma problemu, by pojawiać się co jakiś czas w rodzinnym domu. Nie każdy jednak decyduje się na pozostanie w Niemczech na stałe – wielu wraca, próbując rozpocząć życie w Polsce od początku. Jeżeli jesteś jedną z takich figur powinieneś wiedzieć, że zarobione finanse to nie wszystko – jeżeli opłacane były podatki, to masz możliwość część tych pieniędzy odzyskać.
Oto najistotniejsze reguły traktujące procederu, jakim jest zwrot podatku z Niemiec:

•    zwrot przysługuje każdemu, kto podjął prawną pracę w Niemczech oraz w związku z tym odprowadzał należności dla państwa w postaci podatków
•    o zwrot wolno ubiegać się nawet do 4 lat w tył
•    termin złożenia niezbędnych pism mija ostatniego dnia kwietnia
•    decyzja wydawana jest w ciągu 3-6 miesięcy od złożenia poświadczeń
•    do rozliczenia się postulowana jest niemiecka karta fiskalna

Rozliczenie ma prawo być dopełniane samodzielnie czy też przy wsparciu specjalistycznych przedsiębiorstw. Jeśli nie zna się niezwykle odpowiednio języka urzędowego, lepiej jest skorzystać z pomocy znawców, którzy proponują klientowi o wiele znacznie większą szansę na zwrot podatków.
Zapraszamy do Otwocka do naszego biura rachunkowego