Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Krośnie
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Mieszkasz w Krośnie ? – zapraszamy po zwrot podatku z Niemiec, Norwegii oraz Holandii

Każdy kto jest zatrudniony, musi płacić podatki. Jednakże często sposób ich płacenia wynika z tego gdzie się jest zatrudnionym. W obecnych czasach znacznie więcej osób podejmuje pracę poza granicami Polski, co jest możliwe dzięki obecności Polski w UE. W tego typu sytuacji trzeba się rozliczyć z podatku w Polsce.
Jednak w dużej ilości sytuacji osobie która się rozlicza przysługuje zwrot podatku z zagranicy. Jest to wynikiem odmiennych przepisów obowiązujących w różnych państwach. Jednakże wiele osób nie wie, jak się do tego zabrać jak również jakie mają możliwości w tym zakresie. Przede wszystkim do tego, aby możliwe było zwracać się o zwrot nadpłaconych składek, konieczne jest przedstawienie dokumentów, potwierdzających pracę oraz fakt płacenia podatków. Otrzymanie tych dokumentów nie powinno być zbyt wielkim kłopotem, zazwyczaj ktoś, kto pracował poza granicami kraju powinien je mieć. W naszym biurze załatwimy wszelkie formalności
Tak samo jak w Polsce, pracodawcy zobowiązani są do przekazywania każdego miesiąca dokumentów, na których przedstawione są stawki opłaconych składek jak również podatku. Lecz także w momencie gdy ktoś nie ma takiego dokumentów, ich uzyskanie nie stanowi zazwyczaj zbyt dużego problemu. Wniosek o zwrot podatku można składać także bez nich, wtedy jednakże trzeba podać jak najwięcej szczegółowych danych, dotyczących okresu jak również miejsca pracy. Zapraszamy do kontaktu – Krosno i okolice