Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Kraśniku
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Zwrot podatku z Norwegii
Miałeś przyjemność wykonywać pracę jakiś czas za granicą, naturalnie legalnie, w jakim miejscu byłeś zobligowany do płacenia podatku? W takim razie możesz bez żadnych konsekwencji odebrać część tych kwot, ponieważ zgodnie z prawami dominującymi w wielu krajach należy nam się odzyskanie podatku zza granicy. Podatki wolno odzyskać samodzielnie, wypełniając właściwe dokumenty i oddając je w ręce praktycznych biur, jednakowoż jest to niesłychanie kłopotliwa kwestia, w szczególności z uwagi na język, a jakikolwiek błąd ma prawo zaważyć na pozytywnej bądź też negatywnej decyzji w stosunku do stworzonego przez nas podania.
Jeżeli interesuje Państwa zwrot podatku z Norwegii, bez żadnych zahamowań musicie zaznajomić się z najistotniejszymi zasadami dotyczącymi tego procederu.

•    o zwrot podatku może ubiegać się każdy, kto wykonywał pracę w Norwegii legalnie, w związku z czym dyrektor odprowadzał za niego zaliczki na podatek
•    rozliczenie z norweskim urzędem skarbowym nie należy do zobowiązań, jednakowoż jest korzystne – w przeciwnym wypadku urząd ma okazję zrobić to samodzielnie, raz za razem naliczając dopłaty
•    rozliczanie się z norweskim urzędem skarbowym zezwala na wykorzystywanie z wielu ulg
•    deklaracja skarbowa powinna być składana regularnie, a korekty można wykonywać do roku wstecz
•    termin składania deklaracji upływa 30 kwietnia
•    decyzja wydawana jest od czerwca do października
•    dokument wymagany do rozliczenia to norweska karta skarbowa

W wypadku braku orientacji w tej dyscyplinie, niepewności lub po prostu chęci skorzystania z pomocy, warto udać się do fachowej firmy absorbującej się zwrotem podatków.