Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Koninie
Pola oznaczone * są wymagane

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Norwegia to bogaty kraj, z niskim wskaźnikiem bezrobocia oraz świetnymi zarobkami. Wszystko to powoduje, że duża ilość osób z Polski pracuje w Stavanger albo innych miastach oraz miasteczkach na obszarze Norwegii. Jednakowoż Norwegia ma sporo wad – na przykład norweskie podatki są piekielnie wysokie. To powoduje, że pensja na nieszczęście nie jest tak wysoka jak być tak jakby powinna.
Oczywiście Norwegia to sprawiedliwy kraj, toteż można powiedzieć, iż i tak wielce się opłaca płacić tam podatki, lecz wiadoma sprawa jak to w życiu bywa. Jeśli zdarzy się okazja, to oczywista sprawa, że chcemy płacić jak najmniej norweskiemu urzędowi skarbowemu. A kiedy już zapłacimy, po prostu chcielibyśmy dostać zwrot… No właśnie – zwrot podatku z Norwegii to w końcu jeden z tych tematów, który wzbudza niemałe zainteresowanie.
Na szczęście raczej nie można napisać, aby dostanie zwrotu podatku było trudne. W zasadzie wystarczy przygotować wszystkie potrzebne dokumenty, a potem zgłosić się do którejś firmy, która w akurat naszym mieście zajmuje się tego typu usługami. Takie firmy bardzo dobrze wiedzą co robić, aby wszystko było OK. Nie wydaje się, aby zignorowanie ofert firm, które oferują zwrot podatku z Norwegii miało chociaż trochę sensu.
Sprawdź także
Zwrot podatku z Niemiec Holandii Poznań
Zwrot podatku z Niemiec Norwegii Kalisz