Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Piasecznie
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Odzyskanie podatków z Niemiec
Praca w Niemczech zachęca bardzo wielu Polaków – powodem są nie tylko wyższe zarobki, jednakowoż też niewielka odległość od Polski, to właśnie dzięki czemu nie ma problemu, żeby pojawiać się co jakiś czas w rodzinnym mieszkaniu. Nie każdy jednakże decyduje się na pozostanie w Niemczech na stałe – wielu wraca, próbując zacząć życie w Polsce od nowa. Jeśli jesteś jedną z takich osób powinieneś wiedzieć, że zarobione pieniądze to nie wszystko – jeśli opłacane były podatki, to masz prawo część tych dewiz odzyskać.
Oto najważniejsze reguły dotyczące procederu, jakim jest zwrot podatku z Niemiec:

•    zwrot przysługuje każdemu, kto podjął prawną pracę w Niemczech i w związku z tym odprowadzał należności dla państwa w postaci podatków
•    o zwrot wolno ubiegać się nawet do 4 lat do tyłu
•    termin złożenia niezbędnych dokumentów upływa ostatniego dnia kwietnia
•    decyzja wydawana jest w ciągu 3-6 miesięcy od złożenia poświadczeń
•    do rozliczenia się postulowana jest niemiecka karta podatkowa

Rozliczenie ma prawo być dopełniane samodzielnie czy też przy wsparciu specjalistycznych przedsiębiorstw. Jeśli nie zna się wybitnie porządnie języka urzędowego, odpowiedniej jest skorzystać z pomocy profesjonalistów, jacy proponują kontrahentowi o wiele pokaźniejszą szansę na odzyskanie podatku.