Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Zabrzu
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Pracując poza granicami kraju, podatki jak również bardzo różne składki płacone są tam, gdzie się pracuje. Na pewno jest to zrozumiałe, jednak na koniec roku konieczność złożenia rozliczenia rocznego podatku wciąż istnieje w Polsce.
W związku z faktem, iż przepisy dotyczące przykładowo stawki podatku jak także możliwości korzystania z różnorodnych ulg są zróżnicowane, powstają różnice pomiędzy podatkiem należnym a zapłaconym. W sytuacji pracy za granicą najczęściej powstaje nadpłata. O zwrot podatku z zagranicy może się więc obecnie starać każdy, kto dokonał poprawnego rozliczenia jak również wynika z niego, iż są różnice między podatkiem należnym a zapłaconym.
Tego typu wniosek powinien zawierać przede wszystkim jak najwięcej danych o tym, kiedy dana osoba pracowała za granicą, jaki był adres miejsca pracy albo też kwoty, w jakich został obliczony i opłacony podatek. Jeżeli jest możliwość załączenia do wniosku dokumentów, które potwierdzają taki fakt, jest to z pewnością niezwykle korzystne rozwiązanie, gdyż w dużej mierze skraca czas potrzebny na rozpatrzenie wniosku. Wówczas bowiem dokumenty stanowią potwierdzenie opisanych w nim informacji i nie ma konieczności poszukiwania ich w innych miejscach. Kwoty zwrotów mogą być różnorodne, najczęściej jednakże jest to kwota przynajmniej kilku tysięcy złotych.