Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Wałczu
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Na pewno Holandia to takie państwo, w którym pracuje w tym momencie sporo ludzi z Polski. A zwłaszcza praca sezonowa w Holandii jest bardzo powszechna. Nierzadko wyjeżdżamy do Holandii, lecz po prostu nie znamy lokalnych realiów. Nie mamy większego pojęcia czym charakteryzuje się system podatkowy, itp. Trzeba na pewno napisać, iż holenderskie podatki nie są niskie, ale na całe szczęście uzyskanie zwrotu podatku generalnie nie stanowi większego problemu.
Co trzeba zrobić, aby mieć możliwość uzyskać zwrot podatku z Holandii? Naturalnie podstawowy warunek jest mianowicie taki, iż wymagane jest to by w ostatnich latach pracować w Holandii, legalnie. Jednakże spełnienie tych warunków raczej nie powinno stanowić dla nikogo problemu. Polscy pracownicy mają okazję pracować w Holandii – w legalny sposób, bez większego kłopotu. Do tego potrzebne są oczywiście wszystkie dokumenty, które w jednoznaczny sposób potwierdzają, iż pracowaliśmy w holenderskiej firmie. Potem wystarczy niezwłocznie skontaktować się z firmą, która zajmuje się na co dzień pomocą jeśli w rachubę wchodzi podatek. Naturalnie wcale nie musimy płacić tego typu firmom PRZED zrealizowaniem usługi a PO. A więc nie ryzykujemy.