Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Tomaszowie Mazowieckim
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Znalezienie pracy która zapewnia zadowalające wynagrodzenie, to dla sporej liczby pracujących niezwykle istotna sprawa. W opiniach sporej ilości ludzi tego typu możliwości daje w pierwszej kolejności pracowanie za granicą.
Jednakże decydując się na taki krok należy pamiętać o obowiązku rozliczania podatku. Zgodnie z przepisami są one odprowadzane w kraju, w którym wykonywana jest praca, jednak obowiązek przedstawienia rocznego rozliczenia podatkowego wciąż zostaje w Polsce. Różnice w przepisach, dotyczących się do stawki płaconego podatku sprawiają, iż po przedstawieniu rocznego rozliczenia można wystąpić o zwrot podatku z zagranicy. Złożenie wniosku jest stosunkowo proste, powinno się jednak przedstawić jak najwięcej informacji tyczących się czasu zatrudnienia poza granicami Polski a także sum pobranych tam podatków. Dobrze jest dołączyć do składanego wniosku posiadane dokumenty, potwierdzające te okoliczności. Jeśli jednak ich uzyskanie stanowi duży trud, należy wówczas jak najdokładniej podać wymagane informacje. Patrząc na wysokości kwot, jakie można uzyskać składając taki właśnie wniosek z pewnością jest to niezwykle opłacalne. Bywa bowiem iż zwrot sięga sumy tysiąca złotych za przepracowany miesiąc. Dużo przydatnych informacji dotyczących zagadnień zwrotu podatku z zagranicy oraz tego, jak się najlepiej do tego zabrać, można obecnie wyszukać przede wszystkim w Internecie.