Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Białymstoku
Pola oznaczone * są wymagane

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Każdy kto pracuje, powinien odprowadzać podatki, zazwyczaj co miesiąc. Dzisiaj także znacznie więcej osób decyduje się na to, aby podjąć zatrudnienie w innym państwie, ze względu w pierwszej kolejności na znacznie wyższe możliwości zarobkowe.
Jednakże także w takim przypadku zobowiązani są do rozliczania się z podatku w swoim państwie. W związku z tym, a także z powodu różnorodności przepisów w różnorodnych państwach, można zwrócić się o to, żeby otrzymać zwrot podatku w innych krajach. Zazwyczaj bowiem okazuje się, iż podatki, jakie zostały pobrane podczas opłacania miesięcznych składek z tytułu zatrudnienia, w innych państwach były znacznie wyższe niż to wynika przykładowo właśnie z rozliczenia podatku. Dlatego też można starać się o zwrot podatku z zagranicy, co często stanowi niezwykle wysokie sumy.
Żeby starać się o szansę uzyskania nadpłaconych kwot podatku, trzeba złożyć odpowiedni wniosek. Musi on zawierać szczegółowe informacje dotyczące tego, jakie były kwoty zapłaconych podatków, jak również tego, kiedy i w jakim okresie osoba przedkładająca wniosek była zatrudniona. Najlepiej jest, jeśli do wniosku będą załączone dokumenty, potwierdzające fakt zatrudnienia oraz wysokości pobranych podatków. Jednakże nawet jeżeli ktoś ich nie posiada, można złożyć wniosek, starając się jak najbardziej szczegółowo podać informacje dotyczące miejsca pracy oraz czasu pracy.