Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Tarnobrzegu
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Tarnobrzeg – zwrot podatku z Niemiec, Holandii dla pracujących za granicą

Każdy kto jest zatrudniony, musi odprowadzać podatki. Jednakże często sposób ich płacenia wynika z tego gdzie się jest zatrudnionym. W obecnych czasach znacznie więcej osób podejmuje zatrudnienie poza granicami Polski, co jest możliwe dzięki uczestnictwu Polski w Unii. W tego typu sytuacji trzeba się rozliczyć z podatku w Polsce.
Jednakże w dużej ilości sytuacji osobie która się rozlicza należy się zwrot podatku z zagranicy. Jest to wynikiem różnych przepisów obowiązujących w różnych krajach. Jednakże sporo osób nie wie, jak się do tego zabrać jak również jakie mają opcje w tym zakresie. W pierwszej kolejności do tego, żeby możliwe było ubiegać się o  nadpłaconych składek, konieczne jest posiadanie dokumentów, potwierdzających zatrudnienie oraz fakt płacenia podatków. Otrzymanie tych dokumentów nie powinno być zbyt dużym kłopotem, zazwyczaj ktoś, kto był zatrudniony poza granicami Polski powinien je mieć.
Podobnie jak w naszym kraju, pracodawcy mają obowiązek do wystawiania każdego miesiąca dokumentów, na których widnieją kwoty opłaconych składek jak również podatku. Lecz także w sytuacji jeśli ktoś nie posiada takiego dokumentów, ich otrzymanie nie stanowi zazwyczaj zbyt dużego kłopotu. Wniosek o zwrócenie podatku można przedkładać także bez nich, wtedy jednakże trzeba podać jak najwięcej szczegółowych informacji, tyczących się czasu czy miejsca pracy. Zapraszamy do naszego biura.