Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Przemyślu
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Zwrot podatku w Przemyślu
Każdy kto pracuje, musi odprowadzać podatki. Jednakże bywa iż sposób ich opłacania wynika z faktu gdzie się jest zatrudnionym. W dzisiejszych czasach znacznie więcej ludzi decyduje się na pracę poza granicami kraju, co jest możliwe dzięki uczestnictwu Polski w UE. W takiej sytuacji należy się rozliczyć z podatku w Polsce.
Jednakże w dużej ilości sytuacji osobie która się rozlicza przysługuje zwrot podatku z zagranicy. Jest to wynikiem różnych przepisów przyjętych w różnych krajach. Jednakże sporo osób nie ma pojęcia, jak się do tego zabrać jak również jakie mają możliwości w tym zakresie. W pierwszej kolejności do tego, aby możliwe było ubiegać się o zwrócenie nadpłaconych składek, niezbędne jest przedstawienie dokumentacji, potwierdzających pracę jak również fakt płacenia podatków. Uzyskanie tych dokumentów nie powinno być bardzo wielkim problemem, zazwyczaj ktoś, kto był zatrudniony poza granicami Polski powinien je posiadać.
Podobnie jak w Polsce, pracodawcy zobowiązani są do przekazywania każdego miesiąca dokumentów, na których przedstawione są stawki zapłaconych składek a także podatku. Lecz także w sytuacji jeśli ktoś nie posiada tego typu dokumentów, ich uzyskanie nie stanowi raczej zbyt dużego problemu. Wniosek o zwrot podatku można przedkładać również bez dokumentów, wtedy jednakże trzeba podać jak najwięcej szczegółowych informacji, dotyczących czasu czy miejsca pracy.
Decydując się na pracę poza granicami kraju, podatki a także bardzo różne składki pobierane są w miejscu, gdzie się pracuje. Na pewno jest to jasne, jednakże na koniec roku konieczność złożenia rozliczenia rocznego podatku pozostaje w kraju. W związku z faktem, iż przepisy określające między innymi stawki podatku jak również szansy skorzystania z bardzo różnych ulg są odmienne, powstają różnice pomiędzy podatkiem należnym a zapłaconym. W momencie zatrudnienia za granicą najczęściej powstaje nadpłata. O zwrot podatku z zagranicy może się więc obecnie starać każdy, kto dokonał poprawnego rozliczenia jak również wynika z niego, iż są różnice pomiędzy podatkiem należnym a pobranym.
W naszym województwie zapraszamy jeszcze do:
Zwrot podatku z Norwegii, Niemiec Rzeszów
Zwrot podatku z Holandii, Niemiec w Krośnie