Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Nowym Sączu
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Poradnik dla mieszkańców Nowego Sącza i okolic
Decydując się na pracę poza granicami Polski, podatki jak również bardzo różne składki odprowadzane są tam, gdzie się pracuje. Na pewno jest to zrozumiałe, jednak na koniec roku obowiązek przedłożenia rozliczenia rocznego podatku wciąż istnieje w kraju. W związku z faktem, że przepisy dotyczące przykładowo stawki podatku jak także opcji korzystania z bardzo różnych ulg są odmienne, powstają rozbieżności pomiędzy podatkiem należnym a odprowadzonym.
W sytuacji zatrudnienia za granicą zazwyczaj powstaje nadpłata. O zwrot podatku z zagranicy może się więc dzisiaj starać każdy, kto dokonał koniecznego rozliczenia jak również wynika z niego, iż są rozbieżności między podatkiem należnym a zapłaconym. Taki wniosek musi zawierać przede wszystkim jak najwięcej danych o tym, kiedy dana osoba pracowała poza granicami kraju, jaki był adres miejsca pracy lub też kwoty, w jakich został obliczony jak również zapłacony podatek. Jeśli jest możliwość dołączenia do wniosku dokumentacji, które potwierdzają ten fakt, jest to z pewnością bardzo dobre rozwiązanie, gdyż w dużej mierze zmniejsza czas potrzebny na rozpatrzenie wniosku. Wówczas bowiem dokumenty uznawane są jako potwierdzenie zawartych w nim danych i nie ma konieczności szukania ich w innych miejscach. Kwoty zwrotów mogą być bardzo różne, zazwyczaj jednak jest to kwota przynajmniej kilku tysięcy złotych.
W województwie znajdziesz nas jeszcze:
Zwrot podatku z Holandii, Niemiec Kraków
Zwrot podatku z Holandii, Niemiec Tarnów