Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Mrągowie
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Podatki za Odrą są trudne do pojęcia – dlatego też spora liczba polskich emigrantów ma bardzo duże kłopoty z tym by to wszystko dokładnie zrozumieć. Niestety brak wiedzy nierzadko mogą wykorzystać nieuczciwe osoby. To bardzo dobrze pokazuje, że jeżeli pracujemy w Niemczech, powinniśmy być ostrożni, ponieważ nie chcemy w końcu być stratni. Na dodatek bardzo często tracimy bardzo duże pieniądze wyłącznie z własnej winy. Rozchodzi się o zwrot podatku z Niemiec.
Prawda jest taka, że jeżeli samodzielnie nie będziemy się troszczyli o zwrot podatku, to najzwyczajniej w świecie nikt nie zrobi tego za nas. To pocieszające, że jeśli wchodzą w rachubę wszelkiego rodzaju formalności podatkowe, wcale nie należą one do bardzo skomplikowanych. Zasadniczo wystarczy odnaleźć firmę, która trudni się pomaganiem Polakom pracującym na emigracji. Wiadoma kwestia, że nie za free, ale tak czy siak zyskamy całkiem sporo.
Gdy będziemy rozglądali się za firmą, która oferuje zwrot podatku z Niemiec, przede wszystkim zwracajmy większą uwagę na opinię wśród klientów, na dodatek ciężko nie zauważyć, że tylko i wyłącznie musi nas zainteresować taka oferta, która zakłada, iż opłata za usługę zostanie uiszczona po zrealizowaniu zamówienia. Czyli nie podejmujemy ryzyka, ponieważ jeśli firma da ciała, tak czy siak nie stracimy pieniędzy. Jak więc możemy dostrzec, podatki w Niemczech, chociaż pokręcone, to jednakże można jakoś radzić sobie.