Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Kielcach
Pola oznaczone * są wymagane

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Po zwrot podatku z Niemiec, Holandii – Kielce i okolice

Każdy chciałby znaleźć pracę, dzięki której jest w stanie dobrze zarabiać. Dlatego obecnie z pewnością nie zadziwia to, iż znacznie więcej osób uważa, że takie właśnie szanse daje praca poza granicami kraju.
W dzisiejszych czasach jest to łatwiejsze, ze względu na fakt, że Polska jest członkiem UE. Jednakże z zatrudnieniem niezwykle mocno związana jest sprawa opłaty obowiązkowych składek oraz podatków. Są one zazwyczaj odprowadzane w kraju, gdzie ktoś jest zatrudniona. Pomimo tego, każdy jest zobowiązany do tego, aby rozliczyć się z podatku w swoim kraju.
Prowadzi to do sytuacji, kiedy po złożeniu rozliczenia okazuje się, że należne podatki są znacznie niższe od tych które zostały pobrane. Wówczas można przedkładać wnioski o zwrot podatku z zagranicy. W opinii wielu osób jest o co walczyć, bowiem sumy zwrotu mogą wynosić od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Wniosek o zwrócenie podatku musi zawierać jak najwięcej informacji, które umożliwią sprawdzenie tego, kiedy dana osoba pracowała poza granicami kraju, jaki był adres miejsca pracy jak także to, ile podatku w danym czasie było pobrane. Jeżeli ktoś ma właściwe, potwierdzające taki fakt dokumenty, na pewno powinny one być załączone do tego typu wniosku. Zapewne w dużym stopniu znacznie skróci to okres niezbędny do jego rozpatrzenia.