Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Zduńskiej Woli
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Znajdując pracę poza granicami Polski, podatki jak również bardzo różne składki pobierane są tam, gdzie się pracuje. Na pewno jest to zrozumiałe, jednak na koniec roku konieczność przedłożenia rozliczenia rocznego podatku ciągle jest w Polsce. W związku z tym, że przepisy dotyczące na przykład wysokości podatku jak także szansy korzystania z niezwykle różnych ulg są odmienne, powstają różnice pomiędzy podatkiem należnym a już opłaconym.
W przypadku zatrudnienia za granicą w znacznej większości powstaje nadpłata. O zwrot podatku z zagranicy może się więc dzisiaj starać każdy, kto dokonał koniecznego rozliczenia jak również wynika z niego, że są spore różnice pomiędzy podatkiem należnym a odprowadzonym. Tego typu wniosek musi zawierać przede wszystkim jak najwięcej danych o fakcie, kiedy składająca osoba pracowała poza Polską, jaki był adres zakładu pracy albo też kwoty, w jakich został  obliczony jak również opłacony podatek. Jeśli jest możliwość przedstawienia do wniosku dokumentacji, które potwierdzają opisany fakt, jest to na pewno niezwykle dobre rozwiązanie, ponieważ w znacznej mierze minimalizuje czas konieczny na rozpatrzenie wniosku. Wtedy bowiem dokumenty stanowią potwierdzenie opisanych w nim informacji i nie ma konieczności potwierdzania ich w odmiennych miejscach. Kwoty zwrotów mogą być bardzo różne, bardzo często jednak jest to kwota zazwyczaj kilku tysięcy złotych.