Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Wieluniu
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Decydując się na pracę poza granicami Polski, podatki jak również bardzo różne składki odprowadzane są tam, gdzie się pracuje. Na pewno jest to zrozumiałe, jednak na koniec roku obowiązek wykonania rozliczenia rocznego podatku wciąż istnieje w Polsce. W związku z faktem, iż przepisy tyczące się między innymi sumy podatku jak także szansy korzystania z niezwykle różnych ulg są odmienne, powstają rozbieżności pomiędzy podatkiem należnym a odprowadzonym.
W momencie zatrudnienia za granicą w znacznej większości tworzy się nadpłata. O zwrot podatku z zagranicy może się więc w dzisiejszych czasach starać każdy, kto dokonał koniecznego rozliczenia a także wynika z niego, że są spore różnice między podatkiem należnym a pobranym. Tego typu wniosek musi zawierać w pierwszej kolejności jak najwięcej danych o tym, kiedy składająca osoba pracowała poza Polską, jaki był adres miejsca pracy lub też kwoty, w jakich został odprowadzony i opłacony podatek. Jeśli jest możliwość przedstawienia do wniosku dokumentów, które potwierdzają opisany stan, jest to na pewno dosyć dobre rozwiązanie, bowiem w znacznej mierze minimalizuje czas konieczny na rozpatrzenie wniosku. Wówczas bowiem dokumenty stanowią potwierdzenie opisanych w nim danych i nie ma konieczności poszukiwania ich w różnych miejscach. Sumy zwrotów mogą być bardzo różne, bardzo często jednak jest to kwota przynajmniej kilku tysięcy złotych.