Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Staszowie
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Zwrot podatku. który Ci się należy.
Każdy chciałby mieć pracę, dzięki której może jak najwięcej zarobić. Dlatego obecnie na pewno nie dziwi fakt, że znacznie więcej ludzi uważa, że takie właśnie możliwości daje zatrudnienie poza granicami Polski.
W obecnych czasach jest to łatwiejsze, z uwagi na fakt, iż Polska jest członkiem UE. Jednak z zatrudnieniem niezwykle mocno związana jest sprawa płacenia obowiązkowych składek oraz podatków. Są one z reguły odprowadzane w państwie, gdzie dana osoba pracuje. Pomimo tego, każdy jest zobowiązany do tego, żeby rozliczyć się z podatku w swoim kraju.
Prowadzi to do sytuacji, kiedy po złożeniu rozliczenia okazuje się, iż należne podatki są znacznie niższe od tych które zostały opłacone. Wtedy można przedkładać wnioski o zwrot podatku z zagranicy. W opinii dużej liczby osób jest o co walczyć, bowiem sumy zwrotu mogą wynosić od kilku do aż kilkudziesięciu tysięcy złotych. Wniosek o zwrot podatku powinien zawierać jak najwięcej danych, umożliwiających sprawdzenie faktu, kiedy dana osoba pracowała poza granicami kraju, jaki był adres zakładu pracy jak także to, ile podatku w danym okresie zostało opłacone. Jeśli ktoś posiada odpowiednie, potwierdzające taki fakt dokumenty, z pewnością powinny one być dołączone do takiego wniosku. Na pewno w dużym stopniu znacznie skróci to okres konieczny do jego rozpatrzenia.