Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Słupsku
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Każdy z pewnością szuka szansy zatrudnienia, żeby w pierwszej kolejności jak najwięcej zarobić. Dlatego więc nie powinien dziwić fakt, iż znacznie więcej osób dzisiaj decyduje się na pracę poza granicami kraju.
Jednak fakt pracy pociąga za sobą konieczność płacenia podatków. W tego typu sytuacji podczas zatrudnienia są one płacone w kraju, gdzie ktoś pracuje. Jednakże konieczność rozliczenia rocznego podatku wciąż pozostaje w kraju. Prowadzi to często do momentów w których stawki zapłaconych podatków w innym państwie okazują się zbyt wysokie. Wtedy można starać się o zwrot podatku z zagranicy.
W tym celu przede wszystkim należy złożyć odpowiedni wniosek. Jeżeli ktoś posiada dokumenty z których wynika w jakim czasie oraz w jakiej kwocie zostały opłacone podatki, powinien je złożyć do wniosku. Jeśli jednak ich nie ma, a otrzymanie ich stanowi kłopot, wówczas powinno się szczegółowo opisać, w jakim okresie ktoś był zatrudniony oraz przedstawić jak najwięcej informacji takich jak adres miejsca zatrudnienia, co umożliwi sprawdzenie niezbędnych danych. Na pewno jednakże złożenie tego typu wniosku jest dość korzystne. Zwrot podatku z zagranicy może wynosić bowiem nawet sumy kilkudziesięciu tysięcy złotych. Dlatego też na pewno nie dziwi fakt, iż z każdym rokiem coraz więcej osób decyduje się na złożenie tego typu wniosku.