Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Pabianicach
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Znalezienie pracy która zapewnia odpowiednie zarobki, to dla większej ilości pracujących dość ważna kwestia. W opiniach sporej ilości ludzi takie właśnie możliwości zapewnia w głównej mierze zatrudnienie za granicą.
Jednak decydując się na tego typu krok trzeba pamiętać o konieczności rozliczania podatku. Zgodnie z przepisami są one płacone w kraju, w którym świadczona jest praca, jednakże konieczność przedstawienia rocznego rozliczenia podatkowego w dalszym ciągu pozostaje w kraju. Rozbieżności w przepisach, tyczących się do kwoty odprowadzanego podatku powodują, że po dokonaniu takiego rozliczenia można wystąpić o zwrot podatku z zagranicy. Złożenie wniosku jest dość łatwe, powinno się jednakże podać jak najwięcej informacji dotyczących okresu zatrudnienia poza granicami kraju jak również sum zapłaconych tam podatków. Korzystnie jest dołączyć do tego typu wniosku posiadane dokumenty, potwierdzające te okoliczności. Jeśli jednak ich uzyskanie stanowi spory kłopot, trzeba w takiej sytuacji jak najdokładniej opisać niezbędne informacje. Patrząc na sumy kwot, jakie można uzyskać składając taki właśnie wniosek z pewnością jest to niezwykle korzystne. Bywa bowiem że zwrot sięga nawet tysiąca złotych za przepracowany miesiąc. Wiele przydatnych informacji dotyczących kwestii zwrotu podatku z zagranicy a ponadto tego, jak się należy do tego zabrać, można dzisiaj przeczytać między innymi w Internecie.