Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Oleśnie
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Każdy kto pracuje, zobowiązany jest odprowadzać podatki. Jednakże bywa iż sposób ich płacenia wynika z faktu gdzie się jest zatrudnionym. W obecnych czasach coraz więcej ludzi podejmuje zatrudnienie poza granicami Polski, co jest możliwe dzięki uczestnictwu Polski w UE. W tego typu sytuacji należy się rozliczyć z podatku w kraju.
Jednakże w większości sytuacji osobie która się rozlicza przysługuje zwrot podatku z zagranicy. Jest to wynikiem odmiennych przepisów obowiązujących w różnych krajach. Jednakże sporo osób nie wie, jak się do tego zabrać jak również jakie mają opcje w tym zakresie. Przede wszystkim do tego, aby można było ubiegać się o zwrócenie nadpłaconych składek, konieczne jest przedstawienie dokumentów, potwierdzających zatrudnienie oraz fakt zapłacenia podatków. Otrzymanie takich dokumentów nie powinno być zbyt wielkim problemem, zazwyczaj ktoś, kto pracował poza granicami Polski powinien je posiadać.
Podobnie jak w naszym kraju, pracodawcy mają obowiązek do wystawiania każdego miesiąca dokumentów, na których widnieją kwoty zapłaconych składek jak również podatku. Lecz także w sytuacji gdy ktoś nie posiada takiego dokumentów, ich uzyskanie nie stanowi zazwyczaj zbyt dużego kłopotu. Wniosek o zwrot podatku można przedkładać również bez nich, wtedy jednak trzeba podać jak najwięcej szczegółowych danych, dotyczących czasu jak również miejsca zatrudnienia.