Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Stalowej Woli
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Zwrot podatku z Niemiec, Norwegii oraz innych państw dla mieszkańców Stalowej Woli.

W obecnych czasach znacznie więcej osób decyduje się na pracę poza granicami Polski, co jest możliwe dzięki uczestnictwu naszego kraju w UE. W takiej sytuacji trzeba się rozliczyć z podatku w kraju.
Jednak w dużej ilości sytuacji osobie która się rozlicza przysługuje zwrot podatku z zagranicy. Jest to efektem odmiennych przepisów obowiązujących w różnorodnych krajach. Jednakże sporo osób nie ma pojęcia, jak się do tego zabrać jak również jakie mają możliwości w tym zakresie. W pierwszej kolejności do tego, aby możliwe było ubiegać się o zwrócenie nadpłaconych składek, konieczne jest przedstawienie dokumentacji, potwierdzających pracę jak również fakt płacenia podatków. Uzyskanie takich dokumentów nie powinno być zbyt wielkim kłopotem, w większości ktoś, kto był zatrudniony poza granicami kraju powinien je posiadać.
Podobnie jak w naszym kraju, pracodawcy mają obowiązek do przekazywania każdego miesiąca dokumentów, na których przedstawione są kwoty zapłaconych składek jak również podatku. Ale także w sytuacji gdy ktoś nie posiada takiego dokumentów, ich uzyskanie nie stanowi raczej zbyt dużego kłopotu. Wniosek o zwrot podatku można przedkładać także bez nich, wówczas jednakże należy podać jak najwięcej szczegółowych danych, tyczących się okresu czy miejsca pracy. Jeśli Twoje zamieszkania to Stalowa Wola zapraszamy zatem do kontaktu
W naszym województwie zapraszamy jeszcze do:
Zwrot podatku z Norwegii, Niemiec Rzeszów
Zwrot podatku z Holandii, Niemiec w Krośnie