Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Namysłowie
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Rozlicz podatek w Namysłowie
Każdy kto jest zatrudniony, zobowiązany jest płacić podatki. Jednak bywa iż sposób ich opłacania wynika z tego gdzie się pracuje. W obecnych czasach coraz więcej osób podejmuje pracę poza granicami kraju, co jest możliwe dzięki obecności Polski w Unii. W takiej sytuacji należy się rozliczyć z podatku w kraju.
Jednak w dużej ilości sytuacji osobie która się rozlicza przysługuje zwrot podatku z zagranicy. Jest to efektem odmiennych przepisów obowiązujących w różnych państwach. Jednak wiele osób nie ma pojęcia, jak się do tego zabrać oraz jakie mają możliwości w tym zakresie. Przede wszystkim do tego, aby możliwe było ubiegać się o  nadpłaconych podatków, konieczne jest przedstawienie dokumentacji, potwierdzających pracę jak również fakt zapłacenia podatków. Otrzymanie takich dokumentów nie powinno być zbyt wielkim kłopotem, zazwyczaj ktoś, kto był zatrudniony poza granicami kraju powinien je posiadać.
Tak samo jak w Polsce, pracodawcy zobowiązani są do wystawiania każdego miesiąca dokumentów, na których widnieją stawki opłaconych składek a także podatku. Ale także w sytuacji jeśli ktoś nie posiada takiego dokumentów, ich otrzymanie nie stanowi zazwyczaj zbyt dużego kłopotu. Wniosek o zwrot podatku można przedkładać także bez dokumentów, wówczas jednak trzeba podać jak najwięcej szczegółowych informacji, dotyczących okresu czy miejsca pracy.