Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Malborku
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Znacznie więcej osób obecnie decyduje się na zatrudnienie poza granicami Polski.
Jednak fakt zatrudnienia pociąga za sobą obowiązek płacenia podatków. W tego typu sytuacji w czasie zatrudnienia są one opłacane w państwie, gdzie ktoś pracuje. Jednakże obowiązek rozliczenia rocznego podatku ciągle pozostaje w kraju. Doprowadza to często do sytuacji gdzie stawki opłaconych podatków w innym kraju okazują się zbyt wysokie. Wtedy można ubiegać się o zwrot podatku z zagranicy.
W tym celu w pierwszej kolejności należy złożyć odpowiedni wniosek. Jeśli ktoś posiada dokumenty z których wynika w jakim okresie jak również w jakiej wysokości zostały zapłacone podatki, powinien je złożyć do wniosku. Jeżeli jednak ich nie ma, a otrzymanie ich stanowi problem, wtedy powinno się szczegółowo opisać, w jakim okresie ktoś był zatrudniony oraz podać jak najwięcej informacji takich jak adres zakładu zatrudnienia, co umożliwi sprawdzenie koniecznych danych. Z pewnością jednak złożenie takiego wniosku jest dość opłacalne. Zwrot podatku z zagranicy może sięgać bowiem nawet sumy kilkudziesięciu tysięcy złotych. Dlatego też z pewnością nie dziwi to, że z każdym rokiem coraz więcej osób decyduje się na złożenie tego typu wniosku.