Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Lęborku
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Każdy na pewno szuka szansy pracy, aby w pierwszej kolejności jak najwięcej zarobić. Zapewne też nie powinien zadziwiać fakt, że coraz więcej osób dzisiaj decyduje się na pracę poza granicami kraju.
Jednak fakt zatrudnienia pociąga za sobą obowiązek opłacania podatków. W tego typu sytuacji w czasie zatrudnienia są one opłacane w państwie, gdzie ktoś pracuje. Jednakże konieczność rozliczenia rocznego podatku wciąż istnieje w Polsce. Prowadzi to często do sytuacji w których stawki opłaconych podatków w innym państwie okazują się zawyżone. Wtedy można ubiegać się o zwrot podatku z zagranicy.
W tym celu przede wszystkim trzeba złożyć właściwy wniosek. Jeżeli ktoś ma dokumenty z których wynika w jakim czasie oraz w jakiej kwocie były zapłacone podatki, powinien je złożyć do wniosku. Jeśli jednakże ich nie ma, a otrzymanie ich stanowi kłopot, wtedy powinno się dokładnie opisać, w jakim czasie ktoś był zatrudniony oraz podać jak najwięcej informacji takich jak adres zakładu pracy, co umożliwi sprawdzenie koniecznych danych. Z pewnością jednakże złożenie tego typu wniosku jest dość korzystne. Zwrot podatku z zagranicy może wynosić bowiem nawet kwoty kilkudziesięciu tysięcy złotych. Dlatego też z pewnością nie dziwi fakt, że z każdym rokiem znacznie więcej osób decyduje się na złożenie tego typu wniosku.