Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Zielonej Górze
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Zwrot podatków z Holandii
Mieliście Państwo szansę pracować w Holandii, gdzie właściciel przedsiębiorstwa odprowadzał za Was podatki? W takim razie należy Wam się zwrot podatku o jaki można ubiegać się nawet do pięciu lat do tyłu. Istnieją dwie drogi pozwalające nam na zwrot podatku z Holandii – pierwszą jest oczywiście samodzielne rozliczenie, na które nie decyduje się dużo ludzi, bowiem niebezużyteczna jest bardzo idealna znajomość języka urzędowego. Częściej wybierana jest wobec tego druga opcja, a mianowicie pomoc korporacji specjalizującej się w tego typu obowiązkach.
Bez względu na ostateczną decyzję, warto niemniej jednak posiadać minimum bazowe informacje dotyczące zwrotu podatków. Oto one:
•    o zwrot podatku może ubiegać się każda figura, jakiej pracodawca odprowadzał za nią podatki, zgodnie z ustawową umową
•    o zwrot podatku można ubiegać się nawet 5 lat do tyłu
•    rozliczenie jest obowiązkowe jedynie w kilku praktycznych przypadkach
•    niezłożenie zeznania w momencie, kiedy tak właściwie jest się do tego zobligowanym jest równoznaczne z nałożeniem kary
•    jest możliwość korzystania z wielu zniżek skarbowych
•    do rozliczenia oraz możliwości odebrania podatków wymagany jest dokument określany mianem holenderskiej karty podatkowej lub ewentualnie ostatni odcinek zapłaty.

Wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę obejmuje następujące świadczenia:

– wynagrodzenie zasadnicze

– wynagrodzenie za godziny nadliczbowe

– premie

– prowizje

– inne świadczenia pracownicze.

Podatnik, który uzyskał dochody w ramach umowy o pracę, która została podpisana w Niemczech musi wiedzieć, że przy rozliczeniu się z podatku obowiązywać go będzie zasada wyłączenia z progresją.