Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Wejherowie
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Każdy z pewnością szuka szansy zatrudnienia, żeby przede wszystkim jak najwięcej zarobić. Dlatego też nie powinien dziwić fakt, że coraz więcej osób dzisiaj decyduje się na zatrudnienie poza granicami Polski.
Jednak fakt zatrudnienia pociąga za sobą konieczność płacenia podatków. W tego typu sytuacji podczas zatrudnienia są one płacone w państwie, gdzie ktoś pracuje. Jednakże konieczność rozliczenia rocznego podatku ciągle istnieje w kraju. Prowadzi to więc do momentów w których kwoty zapłaconych podatków w innym kraju okazują się zbyt wysokie. Wówczas można starać się o zwrot podatku z zagranicy.
W tym celu w pierwszej kolejności trzeba złożyć odpowiedni wniosek. Jeżeli ktoś ma dokumenty z których wynika w jakim okresie jak również w jakiej wysokości były opłacone podatki, powinien je złożyć do wniosku. Jeżeli jednakże ich nie ma, a uzyskanie ich stanowi problem, wówczas powinno się dokładnie opisać, w jakim okresie ktoś pracował oraz podać jak najwięcej informacji takich jak adres zakładu pracy, co umożliwi sprawdzenie koniecznych danych. Na pewno jednakże złożenie tego typu wniosku jest niezwykle opłacalne. Zwrot podatku z zagranicy może wynosić bowiem nawet kwoty kilkudziesięciu tysięcy złotych. Dlatego też z pewnością nie dziwi to, iż z każdym rokiem coraz więcej osób decyduje się na złożenie takiego wniosku.