Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Świnoujściu
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Niewątpliwie Holandia to taki kraj, w którym pracuje obecnie całkiem sporo ludzi z Polski. A w szczególności praca sezonowa w Holandii jest popularna. Bardzo często jedziemy do Holandii, ale najzwyczajniej w świecie nie znamy lokalnych realiów. Nie mamy pojęcia czym cechuje się system podatkowy, itp. Należy na pewno napisać, iż holenderskie podatki są całkiem wysokie, ale na szczęście uzyskanie zwrotu podatku generalnie nie powinno stanowić większego kłopotu.
Co trzeba robić, aby mieć możliwość dostać zwrot podatku z Holandii? Oczywiście główny warunek jest taki, iż wymagane jest to, aby w ostatnim czasie pracować w Holandii, legalnie. Jednakże w sumie spełnienie tych dwóch warunków nie powinno stanowić dla nikogo problemu. Polscy pracownicy mogą pracować w Holandii – legalnie, bez większych problemów. Na dodatek potrzebne są naturalnie wszelkie dokumenty, które w jednoznaczny sposób potwierdzają, iż pracowaliśmy w Holandii. Później wystarczy skontaktować się z tą firmą, która zajmuje się pomocą jeżeli w grę wchodzi podatek. Naturalnie nie musimy płacić firmie PRZED realizacją zamówienia a PO. A więc nie ma ryzyka.