Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Sopocie
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Fakt zatrudnienia pociąga za sobą konieczność płacenia podatków. W takiej sytuacji w czasie pracy są one płacone w kraju, gdzie ktoś pracuje. Jednakże konieczność rozliczenia rocznego podatku wciąż istnieje w kraju. Prowadzi to często do sytuacji gdzie kwoty opłaconych podatków w innym kraju okazują się zbyt wysokie. Wtedy można starać się o zwrot podatku z zagranicy.
W tym celu przede wszystkim należy złożyć właściwy wniosek. Jeżeli ktoś posiada dokumenty z których wynika w jakim okresie oraz w jakiej wysokości zostały opłacone podatki, powinien je dołączyć do wniosku. Jeśli jednak ich nie ma, a uzyskanie ich stanowi kłopot, wówczas powinno się dokładnie opisać, w jakim okresie ktoś był zatrudniony jak również podać jak najwięcej danych takich jak adres miejsca pracy, co umożliwi sprawdzenie koniecznych danych. Na pewno jednakże złożenie tego typu wniosku jest dość korzystne. Zwrot podatku z zagranicy może wynosić bowiem nawet kwoty kilkudziesięciu tysięcy złotych. Dlatego też z pewnością nie dziwi fakt, iż z każdym rokiem znacznie więcej ludzi decyduje się na złożenie tego typu wniosku.