Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Skierniewicach
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Znalezienie pracy która daje zadowalające zarobki, to dla większej ilości pracujących bardzo istotna kwestia. W opiniach sporej ilości pracujących takie właśnie opcje zapewnia w pierwszej kolejności praca za granicą.
Jednak decydując się na tego typu krok musimy pamiętać o obowiązku rozliczania podatku. Zgodnie z przepisami są one pobierane w kraju, gdzie wykonywana jest praca, jednakże obowiązek dokonania rocznego rozliczenia podatkowego cały czas zostaje w kraju. Różne zapisy w przepisach, odnoszących się do kwoty płaconego podatku sprawiają, iż po złożeniu takiego rozliczenia można wystąpić o zwrot podatku z zagranicy. Wypełnienie wniosku jest dosyć łatwe, powinno się jednak opisać jak najwięcej informacji odnośnie czasu zatrudnienia poza granicami kraju jak również sum zapłaconych tam podatków. Korzystnie jest dołączyć do tego typu wniosku posiadane dokumenty, które potwierdzą te okoliczności. Jeżeli jednak ich zdobycie stanowi duży trud, trzeba w takiej sytuacji jak najdokładniej opisać wymagane informacje. Patrząc na sumy kwot, jakie można uzyskać składając taki właśnie wniosek zapewne jest to dość korzystne. Zdarza się bowiem że zwrot sięga sumy tysiąca złotych za przepracowany miesiąc. Sporo przydatnych informacji dotyczących spraw zwrotu podatku z zagranicy oraz tego, jak się należy do tego zabrać, można obecnie odnaleźć między innymi w Internecie.