Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Sieradzu
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Znajdując pracę poza granicami Polski, podatki jak również konieczne składki pobierane są w miejscu, gdzie się pracuje. Oczywiście jest to jasne, jednakże na koniec roku konieczność złożenia rozliczenia rocznego podatku ciągle jest w kraju. W związku z tym, że przepisy określające przykładowo sumy podatku jak także szansy skorzystania z niezwykle różnych ulg są bardzo różne, powstają rozbieżności pomiędzy podatkiem należnym a odprowadzonym.
W momencie zatrudnienia za granicą najczęściej tworzy się nadpłata. O zwrot podatku z zagranicy może się więc obecnie starać każdy, kto dokonał właściwego rozliczenia oraz wynika z niego, że są spore różnice między podatkiem należnym a opłaconym. Taki wniosek musi zawierać w głównej mierze jak najwięcej informacji o fakcie, kiedy dana osoba pracowała poza granicami kraju, jaki był adres zakładu pracy albo także kwoty, w jakich został pobrany i opłacony podatek. Jeśli jest możliwość przedstawienia do wniosku dokumentacji, które potwierdzają opisany fakt, jest to z pewnością bardzo korzystne rozwiązanie, gdyż w ogromnej mierze minimalizuje czas konieczny na rozpatrzenie wniosku. W takiej sytuacji bowiem dokumenty uznawane są jako potwierdzenie opisanych w nim danych i nie ma potrzeby szukania ich w innych miejscach. Kwoty zwrotów mogą być zróżnicowane, najczęściej jednak jest to kwota około kilku tysięcy złotych.