Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Sandomierzu
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Każdy chciałby mieć pracę, dzięki której jest w stanie dobrze zarabiać. Dlatego dzisiaj na pewno nie dziwi to, że znacznie więcej ludzi stwierdza, że takie właśnie szanse daje praca poza granicami Polski.
W obecnych czasach jest to prostsze, z uwagi na fakt, że Polska jest członkiem Unii. Jednakże z zatrudnieniem bardzo ściśle związana jest sprawa opłaty obowiązkowych składek jak również podatków. Są one zazwyczaj odprowadzane w państwie, w którym ktoś pracuje. Mimo to, każdy jest zobowiązany do tego, aby rozliczyć się z podatku w swoim kraju.
Prowadzi to do sytuacji, w których po wykonaniu rozliczenia okazuje się, że należne podatki są znacznie niższe od tych które były opłacone. Wtedy można składać wnioski o zwrot podatku z zagranicy. Zdaniem wielu osób jest o co walczyć, ponieważ sumy zwrotu mogą wynosić od kilku do aż kilkudziesięciu tysięcy złotych. Wniosek o zwrócenie podatku powinien zawierać jak najwięcej informacji, umożliwiających zweryfikowanie faktu, kiedy dana osoba była zatrudniona poza granicami Polski, jaki był adres zakładu zatrudnienia jak także to, ile podatku w tym czasie było pobrane. Jeśli ktoś ma właściwe, potwierdzające ten stan dokumenty, z pewnością powinny one zostać załączone do takiego wniosku. Na pewno w dużym stopniu o wiele skróci to okres konieczny do jego rozpatrzenia.