Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Rumii
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Każdy na pewno szuka szansy zatrudnienia, aby w pierwszej kolejności jak najwięcej zarobić. Dlatego też nie powinien dziwić fakt, iż znacznie więcej osób dzisiaj decyduje się na zatrudnienie poza granicami Polski.
Jednak fakt zatrudnienia pociąga za sobą obowiązek płacenia podatków. W tego typu sytuacji w czasie pracy są one opłacane w kraju, gdzie ktoś pracuje. Jednakże konieczność rozliczenia rocznego podatku wciąż istnieje w kraju. Prowadzi to często do momentów gdzie stawki opłaconych podatków w innym państwie okazują się zbyt wysokie. Wtedy można starać się o zwrot podatku z zagranicy.
W tym celu w pierwszej kolejności trzeba złożyć odpowiedni wniosek. Jeśli ktoś ma dokumenty z których wynika w jakim okresie jak również w jakiej wysokości zostały opłacone podatki, powinien je złożyć do wniosku. Jeżeli jednakże ich nie ma, a otrzymanie ich stanowi problem, wówczas powinno się dokładnie opisać, w jakim czasie ktoś był zatrudniony jak również podać jak najwięcej danych takich jak adres miejsca pracy, co umożliwi sprawdzenie niezbędnych informacji. Z pewnością jednak złożenie takiego wniosku jest niezwykle opłacalne. Zwrot podatku z zagranicy może sięgać bowiem nawet kwoty kilkudziesięciu tysięcy złotych. Dlatego też z pewnością nie dziwi to, że z każdym rokiem znacznie więcej osób decyduje się na złożenie tego typu wniosku.