Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Radzyniu Podlaskim
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Odzyskanie podatków z Holandii
Mieliście Państwo okazję wykonywać pracę w Holandii, gdzie prezes odprowadzał za Was podatki? W takim razie należy Wam się zwrot podatku o jaki wolno ubiegać się nawet do pięciu lat do tyłu. Istnieją dwie drogi pozwalające nam na zwrot podatku z Holandii – pierwszą jest bezsprzecznie samodzielne rozliczenie, na jakie nie decyduje się dużo ludzi, albowiem niezbędna jest bardzo idealna znajomość języka urzędowego. Częściej wybierana jest wobec tego druga alternatywa, a mianowicie wsparcie osoby specjalizującej się w tego typu zadaniach.
Bez względu na ostateczną decyzję, należałoby jednak posiadać minimum bazowe wiadomości dotyczące zwrotu podatku. Oto one:
•    o zwrot podatku ma okazję ubiegać się każda figura, której pracodawca odprowadzał za nią podatki, zgodnie z legalną umową
•    o zwrot podatku można ubiegać się nawet 5 lat do tyłu
•    rozliczenie jest obowiązkowe tylko w paru praktycznych wypadkach
•    niezłożenie zeznania w momencie, kiedy jest się do tego zobligowanym jest równoznaczne z narzuceniem kary
•    istnieje szansa korzystania z wielu ulg podatkowych
•    do rozliczenia oraz możliwości odzyskania podatku wymagany jest dokument formułowany mianem holenderskiej karty fiskalnej lub ewentualnie ostatni odcinek wypłaty.