Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Raciborzu
Pola oznaczone * są wymagane

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Każdy chciałby mieć pracę, dzięki której jest w stanie dobrze zarobić. Dlatego dzisiaj na pewno nie zadziwia to, że znacznie więcej osób uważa, że takie właśnie możliwości daje praca poza granicami kraju.
W obecnych czasach jest to prostsze, z uwagi na fakt, iż Polska jest członkiem Unii. Jednakże z pracą bardzo ściśle powiązana jest sprawa płacenia wymaganych składek oraz podatków. Są one zazwyczaj odprowadzane w kraju, gdzie ktoś pracuje. Mimo to, każdy jest zobowiązany do tego, żeby rozliczyć się z podatku we własnym państwie.
Doprowadza to do sytuacji, kiedy po wykonaniu rozliczenia okazuje się, że należne podatki są znacznie mniejsze od tych które były pobrane. Wtedy można składać wnioski o zwrot podatku z zagranicy. W opinii wielu osób jest o co walczyć, ponieważ sumy zwrotu mogą oscylować od kilku do aż kilkudziesięciu tysięcy złotych. Wniosek o zwrot podatku musi zawierać jak najwięcej danych, które umożliwią zweryfikowanie faktu, kiedy dana osoba pracowała poza granicami Polski, jaki był adres zakładu zatrudnienia jak również to, ile podatku w tym czasie było opłacone. Jeśli ktoś ma właściwe, potwierdzające ten fakt dokumenty, na pewno powinny one zostać dołączone do tego typu wniosku. Na pewno w dużym stopniu o wiele skróci to czas konieczny do jego rozpatrzenia.