Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Krotoszynie
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Norwegia to zamożny kraj, z niskim wskaźnikiem bezrobocia i bardzo dobrymi zarobkami. To powoduje, że spora ilość Polaków pracuje w Trondheim albo innych miastach i miasteczkach na obszarze Norwegii. Jednakże Norwegia ma wady – na przykład norweskie podatki są mega wysokie. Wszystko to sprawia, że pensja nie jest tak wysoka jak być niejako powinna.
Naturalnie Norwegia to sprawiedliwy kraj, a więc można zaryzykować twierdzenie, iż tak czy siak wielce się opłaca płacić tam podatki, ale wiadomo jak to jest. Jeżeli jest okazja, to wiadoma kwestia, że pragniemy płacić możliwie jak najmniej urzędowi skarbowemu w Norwegii. A kiedy już zapłacimy, po prostu chcielibyśmy dostać zwrot… Właśnie – zwrot podatku z Norwegii to w końcu jeden z tych tematów, który wzbudza niemałe zainteresowanie.
Na szczęście nie można napisać, aby uzyskanie zwrotu podatku należało do skomplikowanych. W zasadzie wystarczy przygotować odpowiednie dokumenty, a potem zgłosić się do jakiejś firmy, która w naszym mieście trudni się pomocą tego typu. Takie firmy bardzo dobrze wiedzą co zrobić, aby wszystko było w odpowiednim porządku. Naprawdę nie wydaje się, aby ignorowanie ofert tych firm, które proponują zwrot podatku z Norwegii było sensowne.