Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Krakowie
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Zwrot podatku z Niemiec, Holandii – Kraków i okolice

Osoby pracujące w Holandii powinny zdawać sobie sprawę z tego, że dochody, które uzyskały z pracy za granicą muszą rozliczyć w polskim Urzędzie Skarbowym.
Niderlandy są miejscem, w którym mieszka największy odsetek emigrantów z Polski. Dochody, jakie uzyskują z pracy powinny być opodatkowane nie tylko w państwie, w którym zostały uzyskane, ale również w kraju ojczystym. Sytuacja taka będzie miała miejsce do momentu, w którym Polska i Holandia podpiszą umowę o unikaniu podwójnego opodatkowania dochodów.
Osoby, które w roku rozliczeniowym posiadały polską rezydencję podatkową zmuszone są do rozliczenia swoich dochodów właśnie w Polsce. Aby wszystko było jasne, należy wyjaśnić, że rezydentem (w myśl art. 3 ustawy o PIT) jest osoba, która w ciągu roku w Polsce spędziła 183 dni, jak również posiada tutaj nie tylko rodzinę, przyjaciół i pasje życiowe, ale również firmę, działalność gospodarczą albo zatrudnienie.
Praca za granicą to rozstrzygnięcie, które wybiera coraz to większa liczba ludzi, również młodych jak oraz starszych, jacy nie widzą w stworzonym przez nas kraju miejsca dla siebie lub prospektów na lepsze życie. Jeśli Tobie też zdarzył się w życiu epizod pracy za granicą, na przykład w Holandii lub Niemczech, powinieneś wiedzieć, że zapracowane tam przez Ciebie pieniądze to nie wszystko. Część z tych kwot możesz jeszcze w bardzo prosty sposób odzyskać. Jeśli mieszkasz w Krakowie pomożemy Ci w tym.
Należy Tobie się bowiem zwrot podatku z Norwegii – pytanie brzmi niemniej jednak, w jaki sposób go odebrać? jak zapewne w każdym podobnym wypadku, również tutaj najważniejsze są profesjonalne pisma i zmieszczenie się we wyznaczonym przez urząd danego kraju okresie. Dla typowego człowieka podatki to niezmiernie zagmatwany temat, którego się unika i którym z reguły zajmują się szczególne firmy. W wypadku zwrotu podatku też tak jest – jeżeli potrzebujesz dowiedzieć się o tym jak najwięcej, wystarczy jedynie, że poszukasz informacji w sieci. Dokonując rozeznania wpisując w wyszukiwarkę właściwe słowa kluczowe przed oczami pojawi się sporo korporacji, które proponują usługi pomocy w zakresie zwrotu podatków.
Na ich witrynach internetowych odnajdują się wyczerpujące informacje. W przypadku jakichkolwiek niepewności lub pytań można skontaktować się z agentem, który wytłumaczy wszystko. Kluczowy jest niemniej jednak dobór odpowiedniej firmy – sprawdźmy opinie i popytajmy znajomych, żeby wybrać tą w najwyższym stopniu bezpieczną opcję.