Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Jarocinie
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Norwegia to bogaty kraj, z małym stanem bezrobocia i doskonałymi zarobkami. To powoduje, że duża ilość osób z Polski pracuje w Trondheim bądź innych miastach i wsiach na terenie Norwegii. Jednakowoż Norwegia ma kilka wad – na przykład podatki w Norwegii są mega wysokie. Wszystko to sprawia, że pensja na nieszczęście nie jest tak wysoka jak być bądź co bądź powinna.
Naturalnie Norwegia jest sprawiedliwym miejscem, a więc można zaryzykować takie twierdzenie, iż tak czy siak opłaca się płacić tam podatki, ale wiadomo jak to w życiu bywa. Jeżeli zdarzy się okazja, to zapewne jasne, że chcemy płacić możliwie jak najmniej norweskiemu fiskusowi. A gdy już zapłacimy, najzwyczajniej chcielibyśmy dostać jakiś zwrot… Właśnie – zwrot podatku z Norwegii to w końcu jeden z takich tematów, który wzbudza całkiem spore zainteresowanie.
Na szczęście raczej nie można powiedzieć, aby uzyskanie zwrotu podatku było trudne. Generalnie wystarczy przygotować wszystkie potrzebne dokumenty, a potem zgłosić się do którejś firmy, która w akurat naszym mieście trudni się tego typu usługami. Takowe firmy dobrze wiedzą co zrobić, aby wszystko było OK. Nie wydaje się, aby zignorowanie ofert takich firm, które oferują zwrot podatku z Norwegii miało jakikolwiek sens.