Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Iławie
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Podatki za Odrą są trudne do pojęcia – i dlatego właśnie znaczna liczba polskich emigrantów ma duże problemy z tym, aby to wszystko dokładnie pojąć. Na nieszczęście naszą niewiedzę niekiedy są w stanie wykorzystać nieuczciwi ludzie. To doskonale pokazuje, że jeśli pracujemy w Niemczech, powinniśmy uważać, bo nie chcemy w końcu być stratni. Na dodatek często tracimy spore pieniądze wyłącznie z własnej winy. Chodzi o zwrot podatku z Niemiec.
Prawda jest taka, że jeżeli sami nie będziemy się troszczyli o zwrot, to najzwyczajniej nikt nie załatwi tego za nas. To bardzo dobra wiadomość, że jeśli wchodzą w rachubę przeróżne formalności, wcale nie należą one do skomplikowanych. Generalnie wystarczy znaleźć taką firmę, która zajmuje się pomaganiem Polakom pracującym za granicą. Wiadoma sprawa, że nie bezpłatnie, lecz tak czy siak wiele zyskamy.
Kiedy będziemy rozglądali się za tą firmą, która proponuje zwrot podatku z Niemiec, szczególnie zwróćmy dużą uwagę na renomę w społeczeństwie, oprócz tego trudno nie dostrzec, że tylko i wyłącznie musi nas interesować taka oferta, która zakłada, iż opłata za wykonanie usługi będzie uiszczona po realizacji zamówienia. Czyli wcale nie ryzykujemy, ponieważ jeśli firma nawali, tak czy siak nie będziemy stratni finansowo. Jak więc możemy dostrzec, podatki w Niemczech, chociaż skomplikowane, to jednak można w jakiś sposób radzić sobie z nimi.