Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Gryficach
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Na pewno Holandia jest krajem, w którym pracuje obecnie dużo Polaków. Szczególnie praca sezonowa we właśnie tym kraju jest popularna. Bardzo często jedziemy do Holandii, ale po prostu wcale nie znamy realiów tego kraju. Nie mamy zielonego pojęcia czym cechuje się system podatkowy, etc. Trzeba przyznać, iż holenderskie podatki nie są niskie, ale na szczęście dostanie zwrotu podatku generalnie nie stanowi większych kłopotów.
Co trzeba robić, aby móc dostać zwrot podatku z Holandii? Oczywiście podstawowy warunek jest mianowicie taki, iż niezbędne jest to, aby w ciągu ostatniego czasu pracować w Holandii, legalnie. Jednakowoż w sumie spełnienie tych warunków nie powinno stanowić dla kogoś kłopotu. Polacy mają możliwość pracować w Holandii – w legalny sposób, bez większego problemu. Do tego potrzebne są oczywiście wszelkie dokumenty, które w jednoznaczny sposób potwierdzają, iż pracowaliśmy w holenderskiej firmie. Później wystarczy niezwłocznie skontaktować się z tą firmą, która zajmuje się pomocą jeśli w rachubę wchodzi podatek. Oczywiście nie musimy płacić firmie PRZED zrealizowaniem zamówienia a PO. Czyli nie ma najmniejszego ryzyka.