Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Gołdapii
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Podatki u naszych zachodnich sąsiadów są skomplikowane – i dlatego właśnie znaczna liczba polskich emigrantów ma spore problemy z tym, aby to wszystko pojąć. Na nieszczęście niewiedzę niekiedy mogą wykorzystać nieuczciwe osoby. To wyraźnie pokazuje, że jeżeli pracujemy w Niemczech, musimy uważać, ponieważ nie chcemy przecież stracić pieniędzy. Do tego bardzo często tracimy duże pieniądze wyłącznie z własnej winy. Rozchodzi się o zwrot podatku z Niemiec.
Prawda jest taka, że jeśli sami nie będziemy się troszczyć o zwrot podatku, to najzwyczajniej w świecie nikt nie zrobi tego za nas. To pocieszające, że jeżeli w rachubę wchodzą wszelkiego rodzaju formalności, wcale nie należą one do bardzo skomplikowanych. Zasadniczo wystarczy znaleźć taką firmę, która zajmuje się pomocą osobom pracującym za granicą. Wiadoma kwestia, że nie za darmo, lecz tak czy siak zyskamy całkiem sporo.
Gdy będziemy rozglądali się za firmą, która oferuje zwrot podatku z Niemiec, przede wszystkim zwróćmy dużą uwagę na opinię wśród ludzi, oprócz tego trudno nie zauważyć, że wyłącznie powinna nas zainteresować oferta, która zakłada, iż opłata za pomoc zostanie uiszczona po zrealizowaniu zamówienia. Zatem wcale nie ryzykujemy, bo jeśli firma nawali, i tak nie będziemy stratni finansowo. Jak zatem możemy dostrzec, podatki w Niemczech, chociaż pokręcone, to jednak można w jakiś sposób radzić sobie z nimi.
Nie tylko Niemcy ale też Holandia i Norwegia  – zapraszamy do kontaktu.