Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Gnieźnie
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Norwegia to zamożny kraj, z niskim bezrobociem oraz świetnymi zarobkami. To sprawia, że spora ilość osób z Polski pracuje w Oslo bądź innych miastach oraz miasteczkach na terenie Norwegii. Jednakże Norwegia ma wady – np. norweskie podatki są bardzo wysokie. To powoduje, że pensja niestety nie jest aż tak wysoka jak być tak jakby powinna.
Naturalnie Norwegia jest sprawiedliwym miejscem, a więc można śmiało powiedzieć, iż i tak wielce się opłaca płacić tam podatki, lecz wiadoma sprawa jak to w życiu bywa. Jeśli jest okazja, to wiadomo, że chcemy płacić jak najmniej urzędowi skarbowemu w Norwegii. A kiedy już zapłacimy, po prostu chcemy dostać zwrot… No właśnie – zwrot podatku z Norwegii to w końcu jeden z takich tematów, który wzbudza całkiem spore zainteresowanie.
Na nasze szczęście raczej nie można powiedzieć, aby uzyskanie zwrotu podatku było skomplikowane. Generalnie wystarczy przygotować odpowiednie dokumenty, a później zgłosić się do którejś firmy, która w miejscu naszego zamieszkania trudni się takimi usługami. Takowe firmy bardzo dobrze wiedzą co robić, aby wszystko było w porządku. Nie wydaje się, aby ignorowanie ofert takich firm, które proponują zwrot podatku z Norwegii miało sens.