Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Ełku
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Podatki za Odrą są ciężkie do zrozumienia – i dlatego właśnie znaczna ilość pracowników z Polski ma duże problemy z tym by wszystko zrozumieć. Niestety naszą niewiedzę niekiedy są w stanie wykorzystać nieuczciwi ludzie. To bardzo dobrze pokazuje, że jeśli pracujemy w Niemczech, musimy być ostrożni, bo nie chcielibyśmy w końcu stracić pieniędzy. Na dodatek często tracimy spore pieniądze tylko z własnej winy. Rozchodzi się o zwrot podatku z Niemiec.
Rzeczywistość jest taka, że jeżeli na własną rękę nie będziemy się troszczyli o zwrot podatku, to najzwyczajniej nikt nie zrobi tego za nas. Bardzo cieszy, że jeśli w rachubę wchodzą wszelkiego rodzaju formalności, nie należą one do skomplikowanych. Ogólnie wystarczy znaleźć tę firmę, która trudni się pomocą Polakom pracującym w Niemczech. Wiadoma sprawa, że nie za free, lecz i tak wiele zyskamy.
Gdy będziemy oglądali się za tą firmą, która proponuje zwrot podatku z Niemiec, w szczególności zwróćmy większą uwagę na opinię wśród ludzi, do tego trudno nie dostrzec, że tylko i wyłącznie powinna nas interesować taka oferta, która zakłada, iż zapłata za pomoc zostanie uiszczona po zrealizowaniu zamówienia. Czyli nic nie ryzykujemy, bo jeżeli firma nawali, tak czy siak nie będziemy stratni finansowo. Jak zatem widać, podatki w Niemczech, choć skomplikowane, to jednak można w jakiś sposób radzić sobie.