Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Bielsku Białej
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Decydując się na pracę poza granicami kraju, podatki oraz różnorodne składki odprowadzane są w kraju, gdzie się pracuje. Na pewno jest to jasne, jednak na koniec roku obowiązek złożenia rozliczenia rocznego podatku pozostaje w kraju.
W związku z faktem, że przepisy dotyczące przykładowo wysokości podatku jak również możliwości korzystania z bardzo różnych ulg są zróżnicowane, powstają różnice pomiędzy podatkiem należnym a odprowadzonym. W przypadku pracy za granicą zazwyczaj jest to nadpłata. O zwrot podatku z zagranicy może się więc dzisiaj starać każdy, kto dokonał poprawnego rozliczenia i  wynika z niego, że są różnice między podatkiem należnym a zapłaconym.
Taki wniosek musi zawierać w pierwszej kolejności jak najwięcej informacji o fakcie, kiedy dana osoba pracowała za granicą, jaki był adres miejsca zatrudnienia lub też kwoty, w jakich został obliczony i opłacony podatek. Jeżeli jest możliwość dołączenia do wniosku dokumentacji, które potwierdzają ten stan, jest to na pewno niezwykle korzystne rozwiązanie, ponieważ w dużej mierze zmniejsza czas potrzebny na rozpatrzenie wniosku. Wówczas bowiem dokumenty stanowią potwierdzenie opisanych w nim informacji i nie ma potrzeby poszukiwania ich w innych miejscach. Kwoty zwrotów mogą być bardzo różne, zazwyczaj jednak jest to kwota około kilku tysięcy złotych.