Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Wieliczce
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Gdzie wyszukiwać wiadomości o zwrocie podatku za pracę za granicą?
Praca za granicą to rozstrzygnięcie, które wybiera coraz to pokaźniejsza ilość ludzi, zarówno młodych jak i starszych, jacy nie widzą w stworzonym przez nas państwie miejsca dla siebie czy też prospektów na lepsze życie. Jeśli Tobie także zdarzył się w życiu epizod pracy za granicą, na przykład w Holandii czy Niemczech, musisz mieć pojęcie, że zarobione tam przez Ciebie zarobki to nie całość. Część z tych pieniędzy możesz jeszcze w bardzo prosty sposób odzyskać.
Należy Tobie się bowiem zwrot podatku z Holandii – pytanie brzmi jednak, w jaki sposób go odebrać? jak zapewne w każdym pokrewnym wypadku, również tutaj najważniejsze są profesjonalne dokumenty i zmieszczenie się we wyznaczonym przez urząd danego kraju okresie. Dla stereotypowego człowieka podatki to bardzo trudny temat, którego się unika i którym z reguły zajmują się specjalne firmy. W wypadku zwrotu podatku też tak jest – jeśli chcesz dowiedzieć się o tym jak najwięcej, wystarczy, że poszukasz wiadomości w internecie. Dokonując rozeznania wpisując w wyszukiwarkę dobre słowa kluczowe przed oczami pojawi się bezlik korporacji, które proponują usługi pomocy w zakresie zwrotu podatków.
Na ich witrynach internetowych znajdują się wyczerpujące informacje. W przypadku jakichkolwiek niepewności lub też pytań wolno skontaktować się z agentem, jaki wytłumaczy wszystko. Najistotniejszy jest jednakże dobór właściwej firmy – sprawdźmy opinie oraz popytajmy znajomych, żeby wybrać tą w największym stopniu bezpieczną opcję.