Bezpłatna konsultacja 22 100 67 67 Od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

Odzyskaj podatek z zagranicy

w biurze rachunkowym w Ustce
Pola oznaczone * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Megatax.pl spółka z ograniczoną osobowością z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Nr 8, lok. 99, Warszawa 03-984, wpisaną do KRS przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534727, REGON: 360315012, NIP: 1132883020 o kapitale zakładowym 5 000,00 zł, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Megatax.pl sp. z o.o.

Tylko trzy kroki po Twój zwrot podatku!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu najbliższych 24 godzin. Średnio oddzwaniamy w 2 godziny.
Umówmy się z Tobą w naszym biurze rachunkowym, gdzie otrzymasz bezpłatną poradę i kalkulację podatkową.
Podpiszesz wszelkie dokumenty, nic nie będziesz musiał wypełniać. Po 4 miesiącach otrzymasz zwrot podatku na swoje konto.
Jesteśmy w Twoim mieście!
  • Rozliczamy większość krajów
  • Twój wniosek i dane są bezpieczne
  • Posiadamy konkurencyjne ceny
  • Z nami odzyskasz nawet 100% podatku

Decydując się na pracę poza granicami kraju, podatki oraz bardzo różne składki płacone są w kraju, gdzie się pracuje. W zasadzie jest to jasne, jednak na koniec roku konieczność złożenia rozliczenia rocznego podatku wciąż istnieje w kraju.
W związku z tym, iż przepisy dotyczące na przykład wysokości podatku jak również opcji skorzystania z różnorodnych ulg są zróżnicowane, powstają różnice pomiędzy podatkiem należnym a odprowadzonym. W sytuacji pracy za granicą zazwyczaj jest to nadpłata. O zwrot podatku z zagranicy może się więc obecnie starać każdy, kto dokonał poprawnego rozliczenia i wynika z niego, iż są rozbieżności między podatkiem należnym a opłaconym.
Tego typu wniosek powinien zawierać przede wszystkim jak najwięcej informacji o tym, kiedy dana osoba pracowała poza granicami kraju, jaki był adres miejsca pracy lub także kwoty, w jakich został obliczony i opłacony podatek. Jeżeli jest możliwość dołączenia do wniosku dokumentacji, które potwierdzają ten fakt, jest to na pewno niezwykle korzystne rozwiązanie, gdyż w dużej mierze zmniejsza czas niezbędny na rozpatrzenie wniosku. Wtedy bowiem dokumenty uznawane są jako potwierdzenie opisanych w nim daych i nie ma potrzeby szukania ich w innych miejscach. Kwoty zwrotów mogą być różnorodne, zazwyczaj jednakże jest to kwota przynajmniej kilku tysięcy złotych.